NNF med nye nettsider

Det er med stor glede Norsk Nevropsykologisk Forening kan hilse velkommen til sine nye nettsider, som heretter vil være en del av den elektroniske plattformen til Norsk Psykologforening.

Dette medfører en endring av sidenes utforming, men vi tror at dere vil kjenne sidene igjen og lett kan finne det dere har vært vant til. I tillegg til en oversikt over foreningens historikk, vil dere etterhvert finne alle utgaver av tidsskriftet Nevropsykologi tilgjengelig sammen med de norske veilederne som har vært utviklet innen vårt fagfelt. Tilknytningen til Psykologforeningens hjemmeside gjør forhåpentligvis også påmelding til våre kurs og årsmøter lettere.

Vi vil som tidligere presentere aktuelle nyheter for norske nevropsykologer og ikke minst holde dere oppdatert om årsmøtet vårt. I tillegg lanserer vi også en Facebook-side og håper dere vil like oss der!

Vårt ønske er at Facebook-siden også kan være et sted hvor våre medlemmer kan komme direkte i kontakt med hverandre om nevropsykologi. 

Developed by Aplia and ABC Data - Powered by eZ Publish - Om informasjonskapsler

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.