Vi lanserer i dag vårt interne medlemsområde. Medlemmer har fått utsendt brukernavn og passord
30. 10.09 ble brukernavn og passord til foreningens medlemsinterne del av nettsidene sendt ut til medlemmene elektronisk. Dette ble dessverre en litt kronglete prosess, da vi oppdaget i etterkant at en del medlemmer hadde fått passord som var utgått på dato. Dette ble imidlertid korrigert i løpet av dagen. Det kan imidlertid fremdeles være noen barnesykdommer her, som blir kjent først når medlemmene tar dette i bruk. Kontakt oss om du opplever problemer, så skal vi gjøre så godt vi kan. På det medlemsinterne området kan du
- Delta i diskusjonsforum (Vår diskusjonsgruppe har bare ganske enkel funksjonalitet, men det er fritt frem å prøve seg.
- Finne kontaktinfo vedr andre medlemmer
- Ajourføre egen kontaktinformasjon
- Endre passord (Vi anbefaler at du velger nytt passord første gang du logger inn)
- Få tilgang til intern informasjon (Dette kan være fagpolitisk stoff, informasjon om undersøkelsesmetoder, handouts fra foredrag og andre ting som ikke er egnet til å publisere på åpen web). Vi vil i økende grad gjøre bruk av denne funksjonaliteten, så følg med og logg deg inn når du besøker hjemmesidene våre.
Vi vil oppfordre medlemmene om å lagre brukernavn og passord på egnet sted. Hvis du glemmer passordet eller har trøbbel med å komme inn, ta kontakt med nettansvarlig. Du kan be om at pc'en din husker påloggingsinformasjonen din (egen trykknapp på websiden). Bruk denne muligheten for lettvint innlogging.
Ved utsendelse av brukerinformasjon, ser vi at vi at det er en liten gruppe medlemmer hvor vi ikke har epost-adresse eller hvor vi har epost-adresse som ikke er korrekt/ikke har blitt oppdatert grunnet bytte av arbeidssted. Dersom du ikke har mottatt brukernavn og passord, tyder mye på at du kan tilhøre denne gruppen. Vi vil sterkt oppfordre til å rapportere riktig e-postadresse til nettansvarlig (sverre.andresen@follo-nevropsykologi.no). Viktig informasjon og kunngjøringer fra foreningen gjøres nå elektronisk med nettsider og epost. En mest mulig presis adresseliste gjør arbeidet vårt betydelig lettere.
Vi har forståelse for at det er noen som av ulike grunner ikke har tilgang på epost. Disse bes ta kontakt med oss, slik at vi kan nå dem på gamlemåten med brev.